Logo konvib-312

Hoe een aankondiging plaatsen

Indien u een aankondiging in de rubriek "Vraag en Aanbod" wenst te plaatsen vul dan het aanvraagformulier in. Het is mogelijk een aantal foto's toe te voegen.
Een aankondiging wordt na 2 maanden verwijderd. Indien u wenst dat de aankondiging vroeger wordt verwijderd laat het weten via het aanvraagformulier .



Vraag en aanbod

Gevraagd: ik ben de nieuwe zaakvoerder van de firma bij Dingens. Ik heb deze zaak recent over genomen van mijn broer Tony.
Wij specialiseren ons in het produceren van een aantal producten op basis van propolis. Op dit moment zitten we bijna door onze voorraad ruwe propolis heen en die zou ik terug wat willen aanvullen. Ik ben dus op zoek naar lokale ruwe propolis, en liefst zo veel mogelijk en ook zo zuiver mogelijk, dus zonder al te veel houtresten en dode bijen enzo. Wie nog ruwe propolis heeft liggen, en niet meteen van plan is om er zelf veel mee te doen, kan die altijd aan mij verkopen. De prijs is overeen te komen.
Te bevragen: Rudy Dingens, 3201 Langdorp, 0488494472, rudy@dingens.be
Geplaatst: 18 september 2017

Gevraagd: ik ben op zoek naar enkele bijenkasten van het merk "Zander".
Te bevragen: Marnix Reyskens, 3570 Alken, 468231175, mx@outlook.be
Geplaatst: 14 augustus 2017

Gevraagd: ik heb interesse om te beginnen als imker, maar weet niet goed wat dit juist inhoud.
Kent er iemand een imker waar ik even langs kan gaan om te kijken hoe het juist in elkaar zit?
Graag zou ik het eens in praktijk zien voor ik er zelf aan begin (regio Westerlo/Olen/Herentals).
Te bevragen: Michel Lievens, 2260 Westerlo, 0472733628, michel.lievens@outlook.com
Geplaatst: 9 augustus 2017



Te koop: 90-jaar oude honingslinger (voor een bijenmuseum) - trommel en binnenwerk is ongeveer 90 jaar oud - aandrijving ongeveer 50 jaar.
Te bevragen: Andre Pieck, 3460 Bekkevoort, 0475 25 27 35, andre.pieck@telenet.be
Geplaatst: 4 september 2017trommel en binnenwerk2trommel en binnenwerk1

Te koop: 5 stuks zesramers Duitse normaal maat met F1 Carnica koningin.
Te bevragen: Joseph Vanormelingen, 3570 Alken, 0472395120, joseph.vanormelingen@telenet.be
Geplaatst: 28 augustus 2017

Te koop: dubbelwandig geisoleerde bijenkasten in goede staat, type "ZANDER". Bestaande uit: 3 rompen met ramen en kijkvenster achteraan, bodem, deksel, koninginnenrooster, separator, voederbak en isolerende afdekplank. Prijs: 50 €.
Te bevragen: Marnix Vergeyle, 9940 Evergem-Ertvelde, 0472 92 35 27, marnixvergeyle@hotmail.com
Geplaatst: 21 augustus 2017

Zander kast te koop

Te koop: 2 volken, koninginnen van bevruchtingsstand, 6-7 ramen, 120€/stk. Interesse?
Te bevragen: Dries Heynssens, 9968 Bassevelde, 0479871762, driesheynssens@hotmail.com
Geplaatst: 9 augustus 2017

Te koop: bijenvolken op Dadant-Blatt en Langstroth.
Te bevragen: Ghislain Vandermeersch, 8610 Kortemark, 051/567597, ghislainvandermeersch@hotmail.com
Geplaatst: 9 augustus 2017

Te koop: 2 bijen volken op Dadant - Blatt kasten 12 ramen, moeren van 2017 en behandeld .
Te bevragen : De Bondt Pierre, 1880 Kapelle o/d Bos, 0493495842, spoeky.debondt@gmail.com
Geplaatst: 3 augustus 2017